obrazek loga jednostki
treść strony

System Informacji Przestrzennej Miasta Helu.

Miasto Hel dołączyło do grona samorządów posiadających system eGmina z modułem iMPA – Internetowy Manager Punktów Adresowych.

W naszym powiecie z systemu korzysta również Kosakowo, a całym województwie niemal 50 gmin i miast.

 

System Informacji Przestrzennej Miasta Helu oferuje obecnie nie tylko wykaz punktów adresowych na tle podkładu mapy ewidencyjnej i ortofotomapy lotniczej, lecz również jest źródłem informacji o lokalizacji budynków użyteczności publicznej, ośrodkach zdrowia, punktach gastronomicznych i noclegowych, sklepów oraz innych przedsiębiorstw.

System rozwijany będzie o inne informacje przestrzenne, związane zwłaszcza z ochroną środowiska i zagospodarowaniem przestrzennym, aby mieszkańcy, inwestorzy i nasi goście mogli w sposób wygodny i nowoczesny pozyskiwać informacje.

Wejść do Systemu Informacji Przestrzennej można poprzez zakładkę na stronie www.gohel.pl lub bezpośrednio, wpisując adres http://hel.e-mapa.net/

Zachęcam do współuczestnictwa w rozwijaniu i uaktualnianiu danych zawartych w System Informacji Przestrzennej Miasta Helu.

Wszystkie propozycje, sugestie, uwagi i ewentualnie nieprawidłowości,które uważają Państwo za ważne, proszę przesyłać do pracownika Urzędu Miasta Helu, tj. Pani Jolanty Łuczaj, na adres mailowy: j.luczaj@gohel.pl

Metryka

Akcja Użytkownik Data
Dodanie informacji Julia Cygan 2020-05-04 11:38:46
Ostatnia aktualizacja Julia Cygan 2020-05-04 11:47:27